راهنمای همکاری در فروش

با عرض درود به تمامی عزیزان

در این صفحه به آموزش صفحه همکاری در فروش سایت گل افشان آرایش می پردازیم.

در این خصوص لازم است با زدن دکمه "حساب کاربری" و یا از طریق لینک زیر، به صفحه حساب کاربری وارد شده و پس از ثبت شماره موبایل خود ، کد پیامک شده ارسالی را در کادر مربوطه وارد و دکمه "ورود / ثبت نام" بزنید.

/https://www.golafshan.ir/login

پس از ثبت نام ، با انتخاب کلید "حساب کاربری" در قسمت "جزئیات حساب کاربری" یا لینک زیر رفته و در قسمت "آدرس ایمیل" ایمیل خود را وارد نمائید:

https://www.golafshan.ir/my-account/edit-account

سپس لینک زیر را بزنید تا به صفحه همکاری در فروش که مختص به خود شما می باشد راهنمائی شوید:

https://www.golafshan.ir/affiliate-panel/

 

در قسمت "شماره کارت "، شماره شبای حساب خودتان رو وارد کنید و در قسمت آخر هم در خصوص خودتان توضیح دهید (نام مجموعه خود ، نام شهر و اینکه در کجا و چه کسی با شما بابت این همکاری هماهنگی های لازم رو انجام داده است) و سپس دکمه ثبت را بزنید.

بعد از این مرحله باید صبر کنید تا کاربری شما بابت همکاری در فروش مورد تائید قرار بگیرد ، بعد از تائید در این صفحه یک لینک برای شما نمایش داده می شود (مطابق شکل پائین) که با کپی کردن این لینک و انتقال آن به افرادی که خواستار خرید از سایت هستند، خرید ثبت شده توسط خودتان و یا دیگران با این لینک ، در حساب کاربری شما قابل نمایش هست .

این لینک در جلوی متن " آدرس URL ارجاع شما: " قرار دارد و بصورت golafshan.ir/gol/000 می باشد و باید این لینک را به

مشتریان خود بدهید تا با استفاده از آن به سایت گل افشان وارد و خرید نمایند.

نکته مهم : برای اینکه مشخص گردد که خرید مشتری از طرف شما بوده ، فقط وقتی مقدور است که ایشان با لینکی که برای شما ساخته شده وارد سایت شده و خرید نماید و چنانچه خارج از کلیک بر روی لینک مورد نظر وارد سایت شده و خرید نماید جز مشتریان شما محسوب نمی گردد.