محصولات لامینین

محصولات زیر مجموعه برند لامینین یکی از پر طرفدار ترین محصولات تولیدی شرکت گل افشان آرایش است. تنوع این برند نسبت به سایر برندهای تولیدی بیشتر است بگونه ای که حفاظت و تامین سلامت پوست و مو در ابعاد مختلف، جزء اولویتهای خط تولید بوده است. لابراتوار بهداشتی آرایشی گل افشان آرایش افتخار دارد که هم اکنون بالغ بر 27 محصول در خانواده محصولات برند لامینین تقدیم حضور هموطنان عزیز کند. شوینده های غیر صابونی لامینین موسوم به کرم ژل پاک کننده، شامپو های تخصصی و گیاهی لامینین در انواع مختلف بر حسب نیاز، محلول های تقویت موی سر و رشد ابرو لامینین، پاک کننده آرایشی و شوینده صورت لامینین در قالب دو محصول متفاوت و موثر، کرم دور چشم لامینین، ژل بهداشتی بانوان لامینین، ضد جوش اک نت، ضد آفتاب فاقد چربی لامینین با عیار حفاظتی 60 و کرمهای ضد تعریق آقایان و بانوان با ویژگی دئودورانت، مام ضد تعریق لامینین، محلول پاک کننده آرایش صورت و دور چشم لامینین، محلول ضد ریزش مو حاوی ماینوکسیدیل و کافئین، مهترین محصولات این برند محسوب می شود.


سوالات متداول محصولات لامینین ​

جواب: این کرم بصورت کرم ژل اسموتیک تولید شده و برای تمامی جوش های ایجاد شده در سطح بدن کاربرد دارد.

جواب: این کرم خاصیت آنتی باکتریال ندارد اما به علت مهار مسیر هورمونی تولید جوش در ترکیب با لوسیون های آنتی بیوتیکی مانند کلیندامایسین و اریترومایسین، اثرات هم افزا (سینرژیسم) خواهد داشت.

جواب: این کرم در طول روز و شب قابل استفاده است و حتی به علت قوام خاصی که دارد زود جذب می شود؛ بنابراین خانم ها زیر آرایش نیز می توانند مورد استفاده قرار دهند.

جواب: استفاده از این محصول هیچ تاثیری در از بین بردن لک های ناشی از جای جوش ندارد.

جواب: با نظر پزشک مصرف آن در کودکان مصرف آن منعی ندارد.

جواب: در مجموع می توان گفت که ترکیبات ایزوترتینوئین در طول درمان، پوست را ملتهب می کند. در صورت داشتن آکنه هایی به صورت کانونی، می توان از این ترکیبات استفاده کرد ولی در صورت داشتن آکنه های منتشر بهتر است تحت نظارت پزشک استفاده شود

جواب: استفاده از این ژل برای شستشوی پوست های چرب بسیار مناسب است، در پوست های خشک منع مصرف ندارد. استفاده طولانی مدت و یا میان مدت این محصول به علت ترکیبات موجود در آن باعث خشکی پوست می شود.

جواب: منع مصرف خاصی وجود ندارد. اما در صورت بروز تحریکاتی مانند قرمزی پوست بهتر است درطول روز استفاده نشود.

جواب: منع مصرف خاصی ندارد اما امکان دارد در برخی از پوست های حساس استفاده پیاپی و روزانه از این محصول گاهی باعث خشکی پوست شود.

جواب: خیر- آلفا هیدروکسی اسید، جز ترکیبات لایه بردار است اما این ماده در درصد های بالا اثرات لایه برداری بسیار شدیدی دارد در حالی که این محصول تنها با غلظت 5 درصد ساخته شده تا در حقیقت جهت پاک کنندگی هر چه بهتر پوست های چرب استفاده شود.

جواب: بله- به علت نوع ترکیبات آن می تواند پایه داروهای ترکیبی قرار گیرد. برای مثال می توان مقدار 3 گرم پودر ماینوکسیدیل به محلول 75 میلی لیتری اضافه نمود و علاوه بر محلول تقویت کننده لامینین یک محلول 4% ماینوکسیدیل نیز فراهم کرد که با هم اثرات هم افزا )سینرژیسم( خواهند داشت.

جواب: تاکنون گزارشی مبنی بر چنین عارضه ای وجود نداشته است.

جواب: هیچ اشکالی وجود ندارد و استفاده از این محلول در نواحی ابرو و ریش نیز بسیار موثر است و باعث رشد مو خواهد شد.

جواب: خیر- زنان باردار و کودکان نیز می توانند از این شامپو استفاده کنند.

جواب: استفاده از این محصول به عنوان شامپوی روزانه منع مصرف ندارد. ولی در مواردی با استفاده طولانی مدت روزانه از آن احتمال خشکی مو وجود دارد.

جواب: بله- با ریختن این محصول داخل ریمل می توان با فرچه ریمل محلول را به مژه ها مالید.

جواب: در صورت بروز ریزش های سکه ای در ناحیه ریش می توان از این محلول نیز استفاده کرد.

جواب: بله- به علت نوع ترکیبات آن می تواند پایه داروهای ترکیبی قرار گیرد.برای مثال می توان مقدار2/5 گرم پودر ماینوکسیدیل به محلول 75 میلی لیتر اضافه نمود و یک محلول 5% ماینوکسیدیل فراهم نمود.

جواب: هیچ اشکالی وجود ندارد و استفاده از محلول ضد ریزش حاوی ماینوکسیدیل و کافئین لامینیندر نواحی ابرو و ریش نیز بسیار موثر می باشد و باعث رشد مو خواهد شد.

جواب: بله- منع مصرفی برای زنان باردار وجود ندارد.

جواب: در صورت استفاده از شامپوی چرب بصورت روزانه امکان دارد که پوست سر دچار خشکی و پوسته ریزی گردد. بهتر است این شامپو یک روز در میان استفاده گردد و در صورت بروز خشکی روزهای مصرف کاهش گردد.

جواب: خیر- در زنان باردار استفاده از این شامپو منع مصرف ندارد و در کودکان زیر 6 سال اصولاً بهتر است استفاده نشود ولی در کودکان بالای 6 سال بهتر است با نظر پزشک باشد.

جواب: خیر- مصرف این شامپو در کودکان بالای 6 سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما در کودکان زیر 6 سال بهتر است از شامپو مخصوص کودکان لامینین استفاده نمود.

جواب: بله- مصرف روزانه شامپوی کافئین دار لامینین منع نداشته اما ممکن است مصرف طولانی مدت آن باعث خشکی مو شود

جواب: خیر- در زنان باردار استفاده این شامپو منع مصرف ندارد و در کودکان زیر 6 سال اصولاً بهتر است استفاده نشود و در کودکان بالای 6 سال بهتر است با نظر پزشک باشد.

جواب: استفاده از این ژل بهداشتی برای دختران، زنان جوان و زنان یائسه منع مصرف ندارد.

جواب: خیر- این کرم به عنوان ضدتعریق و دئودورانت در زنان باردار و کودکان بالای 6 سال منع مصرف ندارد. اما در کودکان زیر 6 سال با نظر پزشک توصیه می شود.

جواب: هیچ مدرک مستند و تایید کننده از طریق FDA ارائه نشده است که این ماده در ایجاد سرطان‌های سینه نقش داشته باشد.

جواب: خیر- هیچ تفاوتی در محتویات دو نوع کرم زنانه و مردانه وجود ندارد و فقط اسانس مورد استفاده در آنها متفاوت است.

جواب: در زنان باردار منع مصرف ندارد اما بهتر است زنان باردار از ضدآفتاب های بی رنگ فیزیکال استفاده کنند.

جواب: خیر – این محصول حاوی فیلترهای فیزیکی و شیمیایی می باشد.

جواب: بله- این شوینده برای انواع پوست ها ساخته شده است.

جواب: بله- وجود MDI Complex در این محصول که از تخریب کلاژن جلوگیری می کند، نقش مهمی در استحکام ساختار پوست اطراف چشم دارد.

جواب: خیر – در این محلول از ترکیبات پاک کننده (سورفاکتانت) استفاده شده است که نمی تواند به عنوان لایه بردار عمل کند.

جواب: مصرف این محصول در انواع پوست جهت پاک کردن آرایش یا گریم قابل استفاده می باشد.