محصولات فیتووان

در تولید صابون های بهداشتی اغلب از روغن های گیاهی استفاده میشود. همچنین علاوه بر چیپس صابون ) قطعات پایه صابون ( موادی مانند : گلیسیرین، اسانس، نگهدارنده و… نیز استفاده میشود. عیب مهم صابون های قدیمی و معمولی، شویندگی قوی و خشک کردن پوست است ؛دلیل عمده این نکته میزان اکتیو بالای این محصولات است. بدین معنی که حدود 90 تا 95 درصد وزنی که صابون را نمک سدیمی اسیدهای چرب تشکیل میدهد و این امر شویندگی بالای محصول تولیدی را بهمراه دارد. طی سال های اخیر محصولاتی با نام Syndet یاپن Pain به بازار مصرف شوینده های پوست ورود پیدا کرده اند. حذف صابون های سدیمی، مهمترین ویژگی در فرمولاسیون تولید این محصولات است که به جای استفاده از چیپس صابون از چیپس پن در فرایند تولید آن استفاده میشود. چیپس پن Syndet Base ترکیبی از یک یا چند سورف کتانت ( کف کننده) شیمیایی است که طی فرایند پخت با اسید ها و الکل های چرب ونشاسته ترکیب شده وبه منظور تولید شوینده های جامد (فاقد صابون) استفاده میگردد. مهمترین ویژگی فرمولاسیون شوینده غیر صابونی فیتو وان، کاهش میزان اکتیو نهایی محصول ) میزان ماده موثره کف کننده ها ( به میزان 30درصد و اینکه از هیچ ماده افزودنی یا فیلر در تولید آن استفاده نشده است و این به طبیعی بودن و خلوص بالای یک ماده شوینده که مهمترین مزیت آن است کمک شایانی مینماید. هر محصول فیتو وان فرمولاسیون خاص خود را دارد تا بتواند بهترین تاثیر را داشته باشد.

ترکیبی از گلیسیرین، سوربیتول، پروپیلن گلایکول و سدیم PCA بعنوان کمپلکس مرطوب کننده در فرمولاسیون تولیدات این برند محسوب میشود که آنرا متفاوت و مورد پسند مصرف کنندگان کرده است.

جدیدترین محصول از لابراتوار بهداشتی آرایشی، گل افشان آرایش است در دو نوع مختلف (مناسب انواع پوست – مناسب پوست چرب) و سه رنگ متفاوت( بژخیلی روشن، بژ روشن، بژ طبیعی) تولید شده است. با این محصول خاص شما ضدآفتاب کرم پودری خواهید داشت که از نظر کیفیت در بالاترین سطح قرار دارد؛ مواد اولیه و فرمولاسیون این محصول منطبق با برترین استاندارها و کیفی ترین تولیدات لابراتوارهای معتبر جهانی تهیه شده است.

این محصول با پوشش مناسب و معادل کرم پودر، حاوی فاکتورهای محافظتی فیزیکی وشیمیایی جهت حفاظت در برابر اشعه زیانبار خورشید است. همچنین ویتامین های A ، E بعنوان تقویت کننده و آنتی اکسیدان به نوسازی سلولهای پوست کمک میکنند. گلیسیرین نیز نرم کننده و رطوبت رسان پوست است.

عصاره چای سبز (در محصول فیتووان مناسب پوست های چرب و مختلط) با داشتن ماده موثر ترپینین، روی طیف وسیعی از باکتری ها و قارچ ها موثر بوده و با داشتن خواص آنتی باکتریال و ضد التهاب، جهت درمان و پیشگیری از آکنه نیز مفید خواهد بود.

این محصول فاقد ماده زیانبار پارابن، ضد آب و ضد تعریق با دوام و ماندگاری طولانی مدت است.

ضد آفتاب کرم پودری فیتووان به دلیل وجود نرم کننده های سیلیکونی با ایجاد حس مخملی روی سطح پوست، همچنین به تنظیم تعادل چربی پوست کمک کرده و موجب افزایش قوام و کشسانی آن نیز می شود. حفاظت برتر از پوست در برابر تشعشعات زیانبار خورشید با دارا بودن فیلترهای پیشرفته حفاظت در برابر UVAوUVB مهمترین مزیت این محصول با فرمولاسیون ویژه برای خاص پسندان است.

شامپو،اختصاصی ترین شوینده متداول برای مو در تمام دنیا محسوب میشود.به اعتقاد متخصصان مواد تشکیل دهنده و نحوه فرمولاسیون این محصول نقش موثری در بهبود کیفیت مراقبت از مو دارد.با این رویکرد بهره گیری از عصاره ها با تنوعی متناسب از شوینده های نوین و‌مواد اولیه مفیدجهت سلامت موهای شما، موجب شد تا انواعی از شامپو های تخصصی با برند فیتووان توسط لابراتوار بهداشتی آرایشی “گل افشان آرایش” تولید شود.همزمان با بهار ۱۴۰۰ شامپوهای فیتووان در سه نوع مختلف به عنوان جدیدترین محصول تولیدی ما تقدیم شما دوستان و مصرف کنندگان عزیز می شود


سوالات متداول محصولات فیتووان

جواب: خیر- هر کدام از شوینده ها برای نوع پوستی که روی کالا ذکر شده باید مورد استفاده قرار گیرد.

جواب: بله- مصرف این محصول برای شستشوی بدن هیچ منعی ندارد.

جواب: فرمولاسیون این محصول به گونه ای طراحی شده که در انواع موها کاربرد دارد.

جواب: فرمولاسیون این محصول به گونه ای طراحی شده که در انواع موها کاربرد دارد.

جواب: خیر- هر سه شامپو از برند فیتووان حاوی شوینده های سولفات می باشند.