ثمین Samin
مدیلن Medilann
لامینین Laminin
مدیپن Medipain
مدیسان Medisun
گل آفشان آرایش تولید کننده ۵ برند ( ثمین - مدیلن - لامینین - مدیپن - مدیسان )

درباره ما

گل افشان آرایش

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1373 در فضای بالغ بر 3000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی شد.

در مدت چند سال طی همراه شدن تعدادی از متخصصان و پژوهشگران کشورمان به جمع صنعتگران،شرایطی فراهم شد که علم و عمل به گونه ای فراگیر و موثر پیوند خورده تا محصولاتی ارزشمند و مفید جهت رفع نیازهای بهداشتی و ارتقا سلامت مردم کشورمان و همچنین کشورهای همسایه تولید گردد.

لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش در سال 1384 با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin)، گام به عرصه ای پویا در این صنعت نهاد. در سال 1386 با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشورمان گشود.

در راستای اهداف ارزشمند شرکت و به منظور تکمیل سبد محصولات جدید همگام با رفع سایر نیازهای هموطنان، این شرکت در سال 1388 برند جدیدی موسوم به لامینین (Laminin) را معرفی کرد. محصولات شوینده غیر صابونی (Sydnet Bar) مدیپن (Medipain) نیز در سال 1389 با همکاری شرکت Zschimmer & Scwarz آلمان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد اولیه پن های پوستی در جهان می باشد تولید شده و در راستای ادامه روند تولید برند های تخصصی اقدام به تولید برند مدیسان (Medisun) نمود که متشکل از محصولات مرتبط با آفتاب می باشد و در حال حاضر در تمامی داروخانه ها و فروشگاه های معتبر کشورمان قابل تهیه می باشد.

دانستنی ها

تغییرات پوست و مراقبت از آن در سنین 12-20 سال

تغییر و تحولات این دوره روی پوست بی تاثیر نیست. در واقع بلوغ باعث تغییرات هومورنی وسیعی می شود که رد پای خود را روی پوست نیز به جا می گذارد.

تغییرات پوست و مراقبت از آن در سنین20-30 سال

در بیست سالگی معمولا پوست در بهترین دوره ی خود قرار دارد. فیبروبلاست ها به اندازه ی کافی کلاژن و الاستین تولید می کنند و سلول ها به طور مرتب احیا می شوند.

تغییرات پوست و مراقبت از آن در سنین 30-40 سال

در این دوره باید منتظر اولین نشانه های پیری پوست یعنی چین و چروک دور چشم، روی پیشانی، دور لب ها و لکه های قهوه ای ناشی از آسیب های نور خورشید و غیره باشید.

تغییرات پوست و مراقبت از آن در سنین 40-50 سال

40 سالگی نیز اوج تغییرات هر انسانی است. بعد از 40 سالگی پوست نازک تر و میزان کلاژن، الاستین و همچنین رطوبت آن کمتر می شود.

محصولات پر فروش فصل

برنامه فستیوال های داروخانه های تهران

هر ماه در این بخش برنامه فروش ویژه محصولات ما در پنج برند (ثمین - مدیلن - لامینین - مدیپن - مدیسان) در داروحانه های تهران در اختیار شما مصرف کننده عزیزRead More...

فرم نظر سنجی مصرف کنندگان

همراهان همیشگی گل افشان آرایش با صرف اندکی وقت و پر کردن فرم نظر سنجی یاری بخش ما در ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات ما باشید.