ثمین Samin
مدیلن Medilann
لامینین Laminin
مدیپن Medipain
مدیسان Medisun
گل آفشان آرایش تولید کننده ۵ برند ( ثمین - مدیلن - لامینین - مدیپن - مدیسان )

درباره ما

گل افشان آرایش

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گل افشان آرایش با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1373 در فضای بالغ بر 3000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی شد.

در مدت چند سال طی همراه شدن تعدادی از متخصصان و پژوهشگران کشورمان به جمع صنعتگران،شرایطی فراهم شد که علم و عمل به گونه ای فراگیر و موثر پیوند خورده تا محصولاتی ارزشمند و مفید جهت رفع نیازهای بهداشتی و ارتقا سلامت مردم کشورمان و همچنین کشورهای همسایه تولید گردد.

لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش در سال 1384 با تولید محصولاتی متنوع با برند اصلی ثمین (Samin)، گام به عرصه ای پویا در این صنعت نهاد. در سال 1386 با تولید برند جدید مدیلن (Medilann)، افق های جدیدی در این عرصه پیش چشم متخصصان و مردم کشورمان گشود.

در راستای اهداف ارزشمند شرکت و به منظور تکمیل سبد محصولات جدید همگام با رفع سایر نیازهای هموطنان، این شرکت در سال 1388 برند جدیدی موسوم به لامینین (Laminin) را معرفی کرد. محصولات شوینده غیر صابونی (Sydnet Bar) مدیپن (Medipain) نیز در سال 1389 با همکاری شرکت Zschimmer & Scwarz آلمان که یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد اولیه پن های پوستی در جهان می باشد تولید شده و در راستای ادامه روند تولید برند های تخصصی اقدام به تولید برند مدیسان (Medisun) نمود که متشکل از محصولات مرتبط با آفتاب می باشد و در حال حاضر در تمامی داروخانه ها و فروشگاه های معتبر کشورمان قابل تهیه می باشد.

دانستنی ها

اسیدهای میوه

اسیدهای میوه روزه در جهت رطوبت رسانی پوست، جوانسازی صورت، درمان آکنه، بهبود تغییرات دراز مدت آفتابی و بعنوان روشن کننده پوست کاربرد دارند.

تاثیر ویتامین ث بر روی پوست

ویتامین ث یکی از ويتامين های محلول در آب است. ويتامين ث بصورت موضعى هم داراى فوايد بسيارى براى پوست مى باشد بدن انسان نمی تواند ویتامین ث بسازد.

اگزمای پوست چرب

درماتیت سبورئیک یا اگزمای پوست چرب از بیماری های شایع پوست چرب می باشد که حدود یک چهارم افراد با پوست چرب به این بیماری مبتلا می شوند.

درمان منافذ باز پوست

برای منافذ باز پوست که معمولا در زمینه پوست چرب هستند؛ ابتدا باید علل پوست چرب مورد بررسی قرار گیرند. حتی الامکان از کرم های پوشاننده نباید استفاده شود.

محصولات پر فروش فصل

برنامه فستیوال های داروخانه های تهران

هر ماه در این بخش برنامه فروش ویژه محصولات ما در پنج برند (ثمین - مدیلن - لامینین - مدیپن - مدیسان) در داروحانه های تهران در اختیار شما مصرف کننده عزیزRead More...

فرم نظر سنجی مصرف کنندگان

همراهان همیشگی گل افشان با صرف اندکی وقت و پر کردن فرم نظر سنجی، ما را در ارتقاء سطح کیفیت و خدمات یاری فرمایید.