محصولات ثمین

برند ثمین به همت جمعی از متخصصان و صاحب نظران با هدف رفع نیاز بیماران مبتلا به مشکلات، بیماری ها و عوارض پوست،بالغ بر دو دهه پیش پایه گذاری شد.اغلب محصولات برند ثمین با کاربرد های مختلف جهت باز گرداندن طراوت به پوست، رفع خشکی و اگزما که جزء شایعترین مشکلات پوست در ایران و جهان محسوب میشود، تولید شده است.نرم کننده و مرطوب کننده های پوست ثمین بر پایه بهره گیری از دو ماده کلیدی و موثر اوسرین و اوره طبق فرمولاسیون اختصاصی و درصدهای مختلف برای کودکان و بزرگسالان تولید شده است.میتوان گفت، بین تولید محصولات ثمین در لابراتوار بهداشتی گل افشان آرایش و انگیزه برای توسعه و گسترش سایر محصولات و برندهای تولیدی این شرکت ارتباط نزدیکی وجود دارد.اکنون تعدادی محصول ثمین متفاوت منطبق با درجات و انواع مختلف خشکی پوست ، تولید و در اختیار پزشکان و هموطنان عزیز قرار دارد.محصولات برند ثمین در داروخانه ها و فروشگاههای معتبر بهداشتی آرایشی سراسر کشور عرضه شده است و شما میتوانید به شیوه آنلاین نیز در سریعترین زمان خرید کنید و در اختیار داشته باشید.


سوالات متداول محصولات ثمین

جواب: استفاده از کرم های اوره در زخم هایی که باز هستند یا در حقیقت ترشحات زیاد دارند، توصیه نمی شود؛ اما در موارد دیاپر راش که سوختگی پوست همراه با زخم های باز نیست و ترشحات کمی دارد، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مصرف این کرم در کودکان محدودیت سنی ندارد.

غلظت های بالاتر این کرم در صورت وجود زخم در پوست افراد دیابتی باید با نظر پزشک مربوطه استفاده شود.

مصرف این کرم در زنان باردار منع ندارد اما در سه ماه اول بارداری با توجه به اهمیت این دوره دوره (ارگانوژنز) توصیه نمی شود. از طرفی بهتر است این کرم در طول شب استفاده شود و استفاده از ضدآفتاب در طول روز فراموش نگردد.

به علت وجود ترکیبات لایه بردار در این کرم بهتر است در روز استفاده نشود اما در صورت استفاده، مصرف ضد آفتاب های با قدرت حفاظتی بالا، توصیه می شود.

اصولاً ترکیبات شیمیایی بهتر است تا سن 6 سالگی مورد استفاده قرار نگیرد، بسیاری از بیماری های پوستی در کودکان نظیر کک و مک خود محدود شونده اند.

این لوسیون برای زنان باردار منع مصرف ندارد.

برای کودکان زیر 2 سال توصیه نمی شود و بجای این لوسیون می توان از کرم اوره 3% ثمین استفاده کرد. کودکان بالای 6 سال محدودیت کمتری جهت استفاده از این ترکیبات دارند.