محصولات مدیسان

برند مدیسان با محصول متنوع و متفاوت و صرفا در زمینه حفاظت پوست از اشعه زیانبار خورشید و کمک به زیبایی، بوجود آمده است. تولید کرم های ضد آفتاب با انواع عیارهای حفاظتی و در اقلام رنگی با خاصیت پوشانندگی و کرم پودر به منظور استفاده توسط افراد با پوستهای چرب، خشک، مختلط و حساس، اجزاء سبد کالای مورد نیاز خانواده را تشکیل می دهد. کرم ضد آفتاب مخصوص کودکان همچنین کرم پودر ضد آفتاب مدیسان در انواع و اقسام مختلف با عیار حفاظتی 40 محصولات مهم و پر مصرف این برند محسوب میشود.


سوالات متداول محصولات مدیسان​

جواب: خیر- ضد آفتاب های بیرنگ مدیسان نامرئی نیستند و به علت ترکیبات زینک اکساید خاصیت سفید کنندگی نسبی دارد.

جواب: تمامی ضد آفتاب های شرکت گل افشان از برند مدیسان، مدیلن و لامینین حاوی فیلترهای فیزیکی و شیمیایی هستند. ضد آفتاب SPF40 مدیسان )کودک( کاملا فیزیکی است و برای مصرف کودکان، زنان باردار و افرادی که پوست حساس به مواد شیمیایی دارند، کاربردی است.

جواب: اصولا مصرف ضد آفتاب های کودکان از سن 6 ماهگی توصیه می گردد. یکی از مشکلات استفاده زود هنگام از ترکیبات ضد آفتاب در کودکان، کمبود ویتامین D است به همین علت APD )انجمن کودکان آمریکا( استفاده در سن کمتر از 6 ماه توصیه نمی کند.

جواب: هر ترکیبی در کودکان می تواند منجر بروز واکنش های حساسیت، نظیر قرمزی و کهیر شود، بنابراین توصیه می گردد قبل از استفاده روی پوست صورت، در بخشی از پوست بازو امتحان شود.

جواب: ضد آفتاب های رنگی جهت استفاده پس از لیزرتراپی و یا تاتو، توصیه نمی شود . معمولا پس از لیزرتراپی و تاتو، ضد آفتاب های بی رنگ توصیه می شود.

جواب: خیر- زنان باردار ممنوعیت مصرف در استفاده از ضد آفتاب های رنگی کرم پودری مدیسان ندارند اما در 3 ماه اول بارداری بهتر است از ضد آفتاب های کاملا فیزیکی استفاده کرد.

جواب: خیر-معمولا هیچ منع مصرفی ندارد اما در کودکان زیر 6 سال بهتر است از ضد آفتاب های کاملا فیزیکی استفاده کرد.

جواب: خیر- یکی از مشکلات این بیماران عدم اعتماد به نفس کافی جهت شرکت در مجامع عمومی می باشد. این محصول به عنوان پوششی جهت لک های هیپوپیگمانته این بیماران است. همچنین می توان جهت پیشگیری از آفتاب سوختگی و سرطان های پوستی به کار گرفت.

جواب: بله – این محصول با داشتن فاکتور حفاظتی مناسب در برابر نور آفتاب، به عنوان یک ضد آفتاب روزانه توصیه می شود. از طرفی با داشتن رنگ های مناسب پوست افراد، نیاز به استفاده از ترکیبات آرایشی را محدود می نماید.

جواب: خیر – این محصول حاوی فیلتر های فیزیکی و شیمیایی است. تنها ضد آفتاب فیزیکی لابراتوار بهداشتی، آرایشی گل افشان آرایش، ضد آفتاب SPF40 مدیسان )کودک( است.

جواب: بله- همانند هر محصول دیگر، این ترکیب نیز می تواند در افرادی ایجاد حساسیت نماید، از این رو توصیه می شود قبل از استفاده روی پوست صورت، ابتدا در قسمتی از پوست بدن امتحان شود.

جواب: محدودیت خاصی وجود ندارد ولی بهتر است از نوع فاقد چربی استفاده نمایند. ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی مدیسان حاوی ماده موثره Tea Tree Oil است که این ماده خاصیت آنتی باکتریال داشته و از به وجود آمدن آکنه در پوست جلوگیری نماید.